MOBILNY ROUTER LTE

Opis

Mobilny router LTE marki iBOX to wielozadaniowe urządzenie pozwalające przede wszystkim udostępnić internet LTE oraz 3G dla innych urządzeń poprzez Wi-Fi. W zestawie karta Plus LTE. Produkt działa z wszystkimi operatorami w tym aero2. Posiada predefiniowane ustawienia dla głównych sieci komórkowych w Polsce a także wielu zagranicznych zatem nie wymaga konfiguracji i działa prosto z pudełka po włożeniu karty SIM (m.in. dla sieci Aero2, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, Plus oraz T-mobile).

Dzięki wbudowanemu portowi WAN/LAN możliwe jest także szybkie podłączenie go do routera stacjonarnego jako zapasowego łącza albo współdzielenie internetu z kabla, jako Access Point. To rozwiązanie docenią to osoby często podróżujące i korzystające z sieci hotelowych. Funkcja repeatera z kolei pozwoli wzmocnić sygnał istniejącej sieci Wi-Fi. To idealny produkt przydatny w podróży także dzięki wbudowanej funkcjonalności banku energii. Power bank 5200mAh zapewni wsparcie gdy zabraknie energii w twoim smartfonie czy tablecie. Po prostu podłączasz przez wbudowany port USB i ładujesz.

To także doskonały produkt dla osób podróżujących za granicę dzięki łatwej zmianie kart SIM czy możliwości dzielenia przewodowego internetu hotelowego.

Specyfikacja

Kod Producenta ILRHMF960
Chipset Qualcomm 9600
Częstotliwość (LTE) 800/1800/2600 MHz
Częstotliwość (3G) 900/2100 MHz
Prędkość transferu (max) DL 100Mbps, UL 50Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Power bank 5200mAH
Wbudowane gniazda RJ45 (LAN/WAN)
Język interfejsu Polski, Angielski
Wymiary 109 x 74 x 24 mm
Waga 194 g
 Informacje dodatkowe

W zestawie starter LTE od sieci Plus
Brak blokady SIM-lock
Predefiniowane ustawienia głównych sieci w Polsce i na świecie

Pomoc / porady

Instrukcja obsługi PL 2014.10

Instrukcja obsługi PL 2016 (Plus LTE)

Porady:

Sieci hotelowe z hasłem i nazwą użytkownika
Korzystając z routera LTE iBOX można korzystać z udostępnionych sieci publicznych (hotelowych, na lotniskach itp.) także tych, do których należy się za pierwszym razem logować przy użyciu hasła i nazwy użytkownika. Jeśli, po podłączeniu do sieci WiFi lub LAN i uruchomieniu przeglądarki internetowej na komputerze podłączonym do routera iBOX, nie zostaniemy przekierowani na odpowiednia stronę logowania należy ręcznie wpisać jej adres IP lub nazwę, przykładowo 192.168.2.103 lub logowanie.hotel.com (często dane są podane przez dostawcę). Na stronie wprowadzamy otrzymane dane logowania i już możemy korzystać z sieci za pośrednictwem routera. Jeśli nie znamy adresu strony logowania należy pierwsze podłączenie przeprowadzić za pomocą komputera/smartfona i zapisać adres, na który zostaniemy przekierowani.

©2003-2019 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN
Joomla Extensions