AURORA K-2R

Opis

Poznaj nową odsłonę naszej mechanicznej klawiatury gamingowej o turniejowych rozmiarach. iBOX Aurora K-2R to klawiatura z podświetleniem RGB oraz niebieskimi przełącznikami. Predefiniowanych jest 18 efektów podświetlenia. Wbudowany mechanizm pozwala na sterowanie efektami podświetlenia klawiatury nawet bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Dostępne oprogramowanie w języku polskim umożliwia tworzenie makr, zmianę funkcji klawiszy czy dowolne sterowanie podświetleniem - w tym włączanie podświetlenia dla wybranych klawiszy, zmiana koloru, efekty oświetlenia.

W K-2R zastosowano aluminiową obudowę co zapewnia trwałość konstrukcji. Kompaktowy rozmiar, nieplączący się kabel w oplocie oraz specjalne rowki do prowadzenia przewodu w dowolnym kierunku sprawiają, że łatwo ustawisz klawiaturę w odpowiednim miejscu.

Klawiatura bez bloku numerycznego, posiada 87 klawiszy standardowych a dzięki klawiszowi Fn umożliwia używanie klawiszy funkcyjnych do zadań multimedialnych (sterowanie odtwarzaczem, uruchomienie przeglądarki WWW itp.).

Oprogramowanie dostępne poniżej w sekcji "Do pobrania".

k2r program

Specyfikacja

Kod Producenta IKGMK2R
Układ klawiszy Standardowy (QWERTY)
Rodzaj klawiszy Mechaniczne
Rodzaj przełączników Content Blue Switch
Wysokość skoku klawisza 4 mm
Siła nacisku 60 g
Odległość wciśnięcia do aktywacji 2,2 mm
Żywotność klawiszy 50 mln wciśnięć
Klawisze zarządzające energią Nie
Klawisze multimedialne kombinacja Fn + F1 do F12
Klawisze numeryczne Nie
Krótki skok klawisza Nie
N-Key Rollover Tak
Podświetlenie Tak (RGB)
Liczba klawiszy 87
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Długość kabla 1,5 m
Podkładka pod nadgarstki Nie
Kolor obudowy Czarna
Wymiary 358 x 137 x 37 mm
System operacyjny Windows 7/8/10

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2021 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN