O nas

Marka iBOX należy do Impet Computers Sp. z o.o. Firma działa na polskim rynku od roku 1996, a w 2002 roku przyjęła formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wtedy też powstała marka iBOX, która zdążyła już zaskarbić sobie sympatię wielu użytkowników elektroniki użytkowej. Produkty iBOX cechuje umiejętne połączenie odpowiednich parametrów, jakości oraz ciekawego wzornictwa.
iBOX jest producentem sprzętu komputerowego i elektronicznego. W bogatej ofercie firmy znaleźć można m.in. akcesoria dla urządzeń mobilnych, akcesoria komputerowe oraz audio. Każdego roku marka rozszerza swoją ofertę o kolejne urządzenia i gadżety.

W odpowiedzi na potrzeby szybko rozwijającego się rynku gamingowego iBOX oferuje również szeroki wybór akcesoriów dedykowanych fanom gier komputerowych. Aurora Gaming to nasza submarka dla produktów takich jak słuchawki, klawiatury, myszy i podkładki gamingowe oraz dedykowane graczom fotele, gamepady do komputerów, smartfonów i konsol oraz obudowy PC. Więcej na ten temat na www.aurora-gaming.pl.

Wśród pracowników firmy są zagorzali fani biegania i jazdy na rowerach szosowych oraz górskich. Między innymi dlatego iBOX aktywnie wspiera różnego rodzaju lokalne inicjatywy, przede wszystkim sportowe i e-sportowe. Marka jest też sponsorem e-sportowej drużyny VEX, dywizji CS:GO (Counter Strike: Global Offensive) oraz amatorskiej drużyny kolarskiej iBOX Mała Liga Cycling Team. Więcej o naszym zaangażowaniu znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy!

Produkty iBOX dostępne są w Polsce a także w Niemczech, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech. Siedziba Impet Computers i jej magazyn centralny znajdują się Warszawie.

Facebook

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2020 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN